Nové stránky

Nové stránky

Tento článek je spíše informační o změnách vzhledu stránek, které jsou rozepsané do jednotlivých bodů.
Mimo jiné se dozvíte o novém projektu a také zjistíte něco o překvapení pro fanoušky a příznivce našeho týmu.
Tak se pohodlně usaďte a pojďte si pročíst článek až do konce.

Grafika

Celková úprava byla spíše grafickou záležitostí, na první pohled si povšimnete, změny pozadí záhlaví a stránky. Tím to ale po grafické stránce neskončilo, další co přišlo na řadu byli úvodní a oddělovací bannery u každého obsahu, kde byla zvolená jednoduchost. Naše motta se také dočkala grafického přepracování a tím jsou více výrazná. Další a poslední změna se týkala ikonek (Wild Rift, League of Legends a Counter Strike: Global Offensive), které odkazují na naše soupisky jednotlivých herních sekcí.

Menu

Drobnější úprava se dotkla i hlavního menu. Když si najedete kurzorem na „sponzoři„, tak si můžete povšimnout nového přírůstku a to s názvem „projekty.“ Další úprava se týkala separátorů, které jsme celkově odstranili a nyní se tedy obejdeme zcela bez nich. Jinak co se týče barev v menu a v podmenu, tak jsme se rozhodli, že je necháme při starém. Což znamená, že najetím kurzoru třeba na „projekty“, se změní barva písma z bílé na červenou. V podmenu je to ovšem jinak, tam se barva změní z bílé na zelenou.

Projekty

V této sekci naleznete všechny projekty, které jsou zaštítěné organizací STOPWATCH eSports s.r.o.. Aktuálně v sekci naleznete projekt pod názvem „WR e-sports“, tento projekt je zaměřen na CZ/SK esportovou scénu ve hře Wild Rift od Riot Games. O tomto projektu naleznete více informací v sekci už na začátku zmiňované a to „projekty„. Může se to zdát jako prázdnější stránka ale nebude tomu tak dlouho, protože organizace STOPWATCH chystá ještě další projekty.

Fanoušci

Máme radost, že můžeme sdělit i novinky, které se týkají našich fanoušků a příznivců. Přinášíme vám novou fanzonu a sekci „ke stažení„, kde naleznete nové tapety do mobilu a počítače. První co objevíte jsou tapety, které odkazují na aktuální design stránek. S tímto originálním designem si můžete pohrát na vašem mobilním zařízení. Nakombinujte si libovolně pomocí našich tapet vlastní uzamykací obrazovku a pozadí vašeho zařízení. Další novinkou co tu máme pro vás, je edice tapet s názvem #staleprisobe. Je to speciální edice s motivy hry League of Legends a Wild Rift, kterou díky rozlišení můžete mít stále při sobě.

Na závěr bychom chtěli poděkovat, všem našim fanouškům a příznivcům za jejich podporu. Děkujeme!