Brno bude na podzim patřit esportu!

Brno bude na podzim patřit esportu!

Brno | Podzim | Esport – Ve dnech 24. až 28. listopadu 2021 se areál brněnského výstaviště
promění v posvátné místo pro konání jedenáctého ročníku Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách (MČR).
Stejně jako předcházející akce, i tento ročník bude součástí festivalu Life.

Po dlouhé, nucené přestávce způsobené pandemií koronaviru se tak herní nadšenci mohou těšit na pět dní plných nelítostných esportových bitev, pro které budou postaveny dvě stage. To vše v offline módu, kdy esportová komunita bude moci, na rozdíl od loňského ročníku, plně nasát uchvacující atmosféru této výjimečné události.

Přítomné herní publikum se stane svědkem finálového turnaje Vodafone MČR v počítačových hrách a Samsung MČR v mobilních hrách, konkrétně půjde o hry Counter-Strike: Global Offensive, Wild Rift a Brawl Stars. Naše čtenáře bude určitě zajímat, že Wild Rift sekce dostane slovo od 26. do 28. listopadu.

Rozhodně je na co se těšit. Bitvy těch nejlepších českých a slovenských týmů, doprovázené komentáři význačných osobností z českého a slovenského esportového prostředí. To vše na dvou pódiích – jedno zasvěcené turnaji v Counter-Strike: Global Offensive, kde se mezi sebou utkají ti nejlepší hráči z Česka i Slovenska, druhé naopak vyhrazené pro Samsung MČR v mobilních hrách, které však bude otevřeno až od pátku 26. listopadu.

Na fanoušky bude čekat i zajímavý doprovodný program – aktivity připravené jednotlivými týmy, přítomnost influencerů, streamerů, cosplayerů a mnoho dalšího!

V průběhu října se navíc vy – naši čtenáři – můžete těšit na podrobnější článek, ve kterém najdete hromadu zajímavých informací nejen o této akci. V článku se například budete moci dočíst o naší soupisce z Wild Rift sekce, poskytneme vám rozhovor s jedním z našich hráčů, resp. trenérem a prozradíme vám, co pro nás MČR v Brně znamená.

Dejte nám vědět do komentářů, jak se na MČR těšíte

Facebook Instagram

Autor: Idunn