MČR se pomalu blíží!

11. ROČNÍK MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V POČÍTAČOVÝCH A MOBILNÍCH HRÁCH SE BLÍŽÍ!

Touto dobou za měsíc se chystáme na jednu z největších akcí letošního roku. Brno nás čeká s otevřenou náručí a stejně jako akce předtím, i letos bude tento ročník součástí festivalu Life. Tato doba se může jevit jako komplikovaná, ovšem nás nic neodradí od toho, abychom se ročníku nezúčastnili. Brněnské výstaviště již v listopadu! 24.-28.11.2021 se na Vás těšíme!

V předchozím článku jste získali ochutnávku na ten dnešní, který vám dopřeje podrobnější informace nejen o samostatném průběhu 11. ročníku MČR, ale také o naší soupisce z Wild Rift sekce. Tento ročník pro nás mnoho znamená, a my bychom byli rádi, abyste tuto velkolepou akci s námi prožili od začátku až do konce.

ZÁKLADNÍ INFORMACE OHLEDNĚ KONÁNÍ 11. ROČNÍKU

I přes to, že situace není zcela příznivá, je pro nás velká čest na akci být a užít si ji naplno a budeme doufat, že to tak budete mít i vy. Jsou tu ovšem určitá opatření, která budeme muset dodržet všichni. Vybrali jsme pár základních a hojně dotazovaných informací, které vám pomůžou si tyto dny užít v plné míře.

Kdy a kde se bude MČR konat?

Celá akce probíhá od 24. do 28. listopadu 2021 na Brněnském výstavišti. V termínu od 27. do 28. listopadu vypukne MČR ve Wild Riftu a přesně v tuto dobu budeme rádi za vaši podporu.

Jak seženu vstupenku?

Prodej vstupenek zatím není k dispozici, ale již brzy se dočkáte. Sledujte náš instagramový profil @stopwatch.esports nebo webovou stránku Playzone.cz, kde vám dáme včas přesné informace, abyste nic nezmeškali.

MČR a Covid-19?

Stejně jako u jiných akcích i zde jsou určitá pravidla, která budeme muset dodržet. Návštěvníci se budou muset při vstupu prokázat potvrzením o úplném očkování, mít potvrzení o prodělání Covidu-19 nebo platný PCR či antigenní test. Připraveno bude i testování přímo na místě, ovšem je potřeba počítat s poplatkem a následnou čekací dobu. Do začátku MČR vás prosíme ale stále sledovat aktuální nařízení vlády.

Na co se fanoušci a návštěvníci mohou těšit?

Bez vás by to nebylo ono, proto bude pro vás připraven nejen nabitý program, ale i něco na posilněnou. Čekat vás budou stánky s občerstvením, dále stránky jednotlivých herních organizací a samozřejmě nebude chybět ani všemi oblíbený fanshop.

PROČ PRO NÁS ÚČAST NA MČR TOLIK ZNAMENÁ?

Marek Pavlovský, jakožto zakladatel a majitel organizace, se podílí na každém kroku a je pyšný na to, že se rozrůstáme víc a víc. Sdělil nám osobní pocity, proč pro nás účast na MČR tolik znamená.

„Je to pro nás obrovský úspěch. Pro naši nově vzniklou organizaci je to skvělá prezentace a navíc si společně užijeme onu jedinečnou a nenahraditelnou atmosféru. Samozřejmě si jedeme i pro titul a těšíme se na všechny zápasy, které svedeme proti týmům jako jsou eSuba, Entropiq a Ironic Outlaws Gaming. Nebezpečí sice vězí na každém kroku, ale s naší důkladnou přípravou nás nezaskočí žádný tým.“ Z jeho slov je znát nadšení, vděk a poděkování všem příznivcům samotné akce, ale i naší organizaci.

HLAVNÍ SESTAVA DO DETAILU

V tomto ročníku je toho připraveno opravdu mnoho. Hlavní sestavu budou tvořit ti jedni z nejlepších – SOLO – Umut „Reco“ Oksuz, JUNGLE – Bedřich „Nedro“ Pokrývka, MID – Patrik „Patres“ Křešťák, DUO – Karim „King K“ Konig a jako SUPPORT – Damian „Kais“ Beňo. Náhradníkem SUPPORT se stává Michal „Mael“ Ratouský.

Těšit se můžete i na ostatní týmy MČR v mobilních hrách ve Wild Riftu jako jsou například eSuba, Entropiq, eKoVy, Ironic Outlaws E-sport, NecroRaisers, IMPORTant Players a Experiment Gaming. Z některými z nich se utkáme i my, tudíž se opravdu máte na co těšit.

Co pro vás připravujeme v dalším článku?

Jméno trenéra našeho týmu zní Alin „Movila“ Roberto, rumunského profíka s drivem do života a hry. Nyní s námi trénuje ze Španělska, kde žije od jeho 11 let. Jeho předchozí působnost probíhala například v Team Singularity, v Blows Gaming a před nastoupením k nám působil v týmu BK ROG. Bez trenéra by to nebylo ono, a tudíž si právě Alin zaslouží určitou dávku pozornosti. Připravujeme pro vás další článek v podobě osobního rozhovoru právě s naším trenérem.

Profilový obrázek trenéra Alin "Movila Roberto, který připravuje tým na MČR.

Kdo je v kostce Alin „Movila“ Roberto?

Rádi bychom vám představili nového trenéra, který svou energií rozproudí i tu vaši. Alin se ujme hlavní sekce Wild Rift. Hráči se poctivě připravuji na mistrovství v Brně a ukážou vám, že si jdou pro jednoznačné vítězství. Ohledně jeho života a zápalu do hry se dozvíte v osobním rozhovoru, na kterém se intenzivně pracuje, abyste ho poznali více z blízka. On sám se těší, jaké ohlasy budou nejen na mistrovství, ale i na rozhovor.

 Na rozhovor se můžete těšit už 5.listopadu!

Budeme se těšit na MČR v Brně a doufáme, že si to společně řádně užijeme! Buďte s námi stále v aktivním stavu a sledujte veškeré naše
sociální sítě, aby vám neunikla žádná novinka nejen o mistrovství, ale i z aktuálního dění!

Autor: Barbora Benešová